
Подрібнювач харчових відходів Franke Elite Slimline SLIM 50
9 828 ₴
- В наявності
- Код: 134.0715.098
+380 (96) 063-69-33
Київстар- +380 (50) 434-12-96Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Автентичність | Оригінал 100% |
|---|---|
| Об'єм камери подрібнення | 0,86 л |
| Швидкість обертання диску | 2600 об/хв |
| Потужність двигуна | 0,5 к.с - 370 W |
| Матеріал камери подрібнення | Неіржавна сталь |
| Система подрібнення | Twist Force Balance |
| Кулачки подрібнення | Штамповані, жорстко фіксовані, нерухомі |
| Захист від заклинювання | Так |
| Система зниження шуму | Так |
| Магнітний обідок горловини | Ні |
| Безперервна подача | Так |
| Пневматична кнопка | Так |
| Вага приладу | 7,75 кг |
| Розміри | 361×160 мм |
| Комфорт | Система шумоізоляції, антимікробний захист камери подрібнення, система монтажу з 3-ма болтами, інтегрований пневмовимикач, кнопка перезапуску у фронтальній частині |
| Комплектація | Кнопка пневмовимикача в виконанні хром, гумова вставка для захисту від розбризкування, клапан перекривання зливу води |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробництва | Китай |
| модифікація подрібнювача | Elite Slimline |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 828 ₴





