
Зарядное устройство для аккумуляторов LiFePO4 36V (43.2V)-10A WATE 480
3 711 ₴
- Под заказ
- Код: WATE 480 B
Отправка с 26 мая 2026- +380 (50) 434-12-96Vodafone
Характеристики
-
Вхід змінного струму (AC): 110V AC – 260V AC, 47–63 Гц
-
Вихідна потужність: 480 Вт
-
Вихідна напруга постійного струму (DC): 43.8 В, 10 А
-
Індикатор LED: червоний та зелений (подвійна індикація: червоний – заряд, зелений – завершено або режим очікування)
-
ККД: >85%
-
Середній час безвідмовної роботи (MTBF): 30 000 годин
-
Основні ринки експорту: Азія / Східна Європа / Близький Схід / Африка / Австралія / Північна Америка / Центральна та Південна Америка / Західна Європа
Захисні функції
-
Захист від короткого замикання
-
Захист від перевантаження по струму
-
Захист від перенапруги
-
Захист від переполюсовки
-
Захист від перегріву
Умови роботи
-
Робоча температура: -5 … +40 ℃
-
Вологість (RH): 5–95%
-
Максимальна висота: 10 000 м
-
Охолодження: примусове повітряне охолодження. За умови чистого та вентильованого середовища підйом температури при повному навантаженні не перевищує 40 ℃.
Умови зберігання
-
Температура зберігання: -40 … +70 ℃
-
Вологість (RH): 0–95%
-
Максимальна висота: 20 000 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Watex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 205 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.3 кг |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
| Выходное напряжение | 36 V |
| Номинальное рабочее напряжение | 220 V |
| Выходной ток | 9 A |
| Выходная мощность | 324 |
| Индикация | LED |
- Цена: 3 711 ₴








